2000 yılında metal geri dönüşümü konusunda faaliyet göstermek amacıyla Denizli’de kurulan şirketimiz, 2010 yılında Akçeşme tesisinde kontamine ambalaj konusunda geri dönüşüm lisansı alarak faaliyetine devam etmiştir. Sürekli gelişen firmamız 2013 yılında Ambalaj Atığı Geri Kazanım, Tanker Temizleme, Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya İşleme, Tehlikesiz Atık Geri Kazanım ve Tehlikeli Atık Geri Kazanım konularında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından lisans alarak çalışmalarına devam etmiştir.

 

Uzun yıllardır Atık Sektöründe faaliyet göstermekte olan Beysu Atık Yönetimi 18.000m2 alanda gerçekleştirilen ve yeni yatırımının ilk ayağı olan Pınarkent tesisinde Tehlikeli Atık Ara Depolama konusunda faaliyet belgesinden sonra Atıktan Türetilmiş Yakıt faaliyet belgesini de alarak daha da güçlenmiştir.

 

Farklı kaynaklarda oluşan atıkları atık yönetimi hiyerarşisine uygun olarak ekonomiye ve çevreye enerji olarak geri kazandırılmasını yenilikçi teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sağlamaktadır. Entegre Atık Yönetimi metotlarının yanında planlı lojistik hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile sürdürmektedir.

Beysu Atık Yönetimi, güvenilir ve sürdürülebilir entegre çözümler sunarak, çevreyi korumak ve gelecek için çalışmaktadır.

Firmamız bugün dev yatırımı ve hizmet olanakları ile kendi kulvarında Türkiye’de ilk 5’ de yer almayı başararak sektörüne yön verir hale gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.